ciekawostki

Kiedy ślub?

Dodany: 2015-04-24 13:53:42

Rozpoczął się sezon ślubny. Niektórzy wierzą, że pod datą ślubu kryje się drugie dno. Może nie warto się tym sugerować, ale niezdecydowanym pomoże to w podjęciu ostatecznej decyzji.

Maj to miesiąc idealny dla osób o silnym charakterze i wybuchowym temperamencie. Małżeństwa zawarte w tym miesiącu z pewnością nie będą narzekały na nudę. Związki będą obfitowały w uniesienia namiętności i dużo emocji. To miesiąc dla odważnych! Patronem takich małżeństw jest sam Amor (Eros).

Czerwiec to miesiąc dla osób rozważnych i romantycznych. W tych związkach na próżno szukać wybuchów namiętności, ale nie oznacza to wcale nudy. Wszelkie spory będą rozwiązywane spokojnie i rozsądnie, bez zbędnych emocji. Jeśli cenisz sobie spokój i nie lubisz kłótni to idealna data dla Ciebie. Patronem czerwcowych związków jest Merkury (Hermes).

Lipiec jest czasem dla małżeństw, które cenią sobie tradycyjne wartości. Dostatek jest dla nich gwarancją stabilizacji i bezpieczeństwa. Małżeństwa zawarte w lipcu to prawdziwe instytucje. Stworzą one środowisko wręcz idealne do wychowywania dzieci. Patronem tej daty jest Jowisz (Zeus).

Sierpień jest miesiącem zarezerwowanym dla ludzi oszczędnych. Będą skrupulatnie liczyć wydatki. Nie ma w tym oczywiście nic złego, o ile pogoń za pieniądzem nie odbije się negatywnie na uczuciu. Pary, które zdecydują się powiedzieć sobie magiczne „tak” w sierpniu powinny pamiętać, że straconego czasu nie da się odkupić. Patronem jest Demeter (Ceres)
.

 

Źródło: http://sztukaflirtu.pl/pierwszy-urlop-we-dwoje-czy-moze-byc-idealny/yvyf4
 

« powrót
Wirtualny dom weselny - www.allewesele.eu