aktualności

Lipcowe inspiracje ślubne

Dodany: 2015-07-20 13:36:01

Czy zdecydowaliście już w jakim klimacie ma się odbyć Wasze wesele? Z roku na rok przybywa ciekawych inspiracji, które z powodzeniem można wykorzystać na przyjęciu weselnym. Dzięki nim, wspaniałe chwile pozostaną w pamięci na długo, a wesele będzie niezapomniane zarówno dla państwa młodych jak i miłych gości. Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, które warto rozważyć podczas dobierania atrakcji weselnych.

 

1. Candy bar. To nic innego jak specjalnie przygotowane stoły z najróżniejszymi słodkościami. Poza tradycyjnymi ciastami można tu umieścić drobne, słodkie przekąski, które będą pasowały do motywu przewodniego jaki wybierzecie. Świetnie sprawdzą się muffiny, małe ciasteczka, ptasie mleczko, desery w kieliszkach czy czekoladowa fontanna z owocami. Candy bar może być świetną ozdobą sali weselnej, dlatego warto zadbać o każdy szczegół. Estetycznie przygotowane tace ze słodkościami powinny być zharmonizowane z wystrojem sali.

 

Źródło: pinterest.com

 

2. Fotobudka. Tradycyjny fotograf na weselu jest zawsze mile widziany. Ostatnio popularne zrobiły się również fotobudki. To oryginalny pomysł na zdjęcie, które będzie świetną pamiątką zarówno dla państwa młodych jak i gości weselnych. Fotobudki oferują szeroką gamę najróżniejszych dodatków, które każdy dobiera sobie indywidualnie. Kolorowe wąsy, śmieszne okulary czy zabawne napisy to tylko niektóre elementy do wykorzystania podczas pamiątkowego zdjęcia.

 

Źródło: http://bride-upthecreek.blog.pl/2015/04/10/fotobudka/

Źródło: pinterest.com

 

3. Figurki na tort. Znudziły Wam się tradycyjne torty weselne? Zabawne figurki na tort to ciekawa alternatywa. Pokazuje, że państwo młodzi mają do siebie dystans i co najważniejsze, poczucie humoru. To gwarancja, że gdy nadejdzie moment krojenia tortu, goście będą uśmiechnięci. Wzorów i możliwości jest cała masa, a wybrać można coś, co akurat odzwierciedla upodobania albo charaktery państwa młodych.

 

Źródło: pinterest.com

 

4. Księga gości. Jedną z możliwości jest przygotowanie dużej tablicy, płótna lub plakatu, na którym goście zostawią swoje, kolorowe odciski palców i życzenia. Gotowe, ślubne dzieło jest pamiątką dla państwa młodych na długie lata. Innym rozwiązaniem jest przygotowanie dużego słoja lub butelki, do którego goście będą wrzucać małe karteczki z osobistymi życzeniami dla państwa młodych.

 

Źródło: pinterest.com

 

5. Buty na zmianę. Każda kobieta dobrze wie, że buty na zmianę w trakcie wesele to dobry pomysł. Po godzinach szaleństw na parkiecie nogi mogą odmówić współpracy z wysokimi obcasami. Niezwykle pomysłowym jest przygotowanie dla gości, zwłaszcza tej żeńskiej części, obuwia zamiennego.

Źródło: pinterest.com

« powrót
Wirtualny dom weselny - www.allewesele.eu